Shoper Modern Basic czy Modern Standard – który szablon wybrać?

Shoper to gotowe oprogramowanie, dzięki któremu będzie mógł łatwo i szybko otworzyć swój sklep internetowy. Obsługuje proces zakupowy w całości, począwszy od zamówienia, poprzez jego wysyłkę, a na ostatnim etapie rozliczenia kończąc. Shoper posiada dwa szablony, które zdefiniują Twój sklep – Modern Basic oraz Modern Standard. Dowiedz się, który będzie dla Ciebie lepszy.

Shoper Modern Basic

Shoper posiada cztery pakiety: złoty, platynowy, diamentowy oraz premium. Szablon Shoper Modern Basic jest kompatybilny z każdym z nich. Dodatkowo szablon ten, oferowany przez sklep GrowComerce (https://sklep.growcommerce.pl/), współgra również z ClickShopem. W ramach szablonu Modern Basic uzyskasz darmową instalację nowej skórki na stronie internetowej Twojego sklepu. Dodatkowo zmienione zostaną kolory przewodnie. Dodana zostanie także podstawowa grafika, taka jak slider, bannery, grafika pod blok SEO czy pod efektem parallax. Teksty na stronie głównej również zostaną zmienione.

Shoper Modern Standard

Szablon Modern Standard również jest kompatybilny z wszystkimi pakietami Shopera. Poprawnie działa także na ClickShopie. Oferta szablonu zawiera instalację, konfigurację podstawowej grafiki na stronę główną sklepu. Wszystkie ustawienia zostaną dostosowane tak, by sklep działał jak najlepiej i żebyś jak najszybciej  mógł ruszyć ze sprzedażą.  Dodane zostaną również podstawowe treści, a także kolory szablonów pasujące do Twojej marki. Konfiguracja dopasowana jest pod indywidualne oczekiwania i preferencje klienta.

Kupiłem szablon – co dalej?

W momencie zakupu zostaniesz poproszony o wygenerowanie danych administratora, baz dostępu do klientów i zamówień. W ciągu 24 godzin zostanie zainstalowany sam szablon. Następnie rozpocznie się proces dopasowywania strony do Twojej marki. Przez 30 dni od daty zainstalowania szablonu, otrzymasz wsparcie w postaci kontaktu telefonicznego. W razie jakichkolwiek problemów zostaniesz poinstruowany przez telefon lub mailowo, jak odpowiednio edytować wybrany szablon na Shoperze.

Sprawdź również:  Ona - rzeczywistość

Instalacja i konfiguracja zarówno w pakiecie Basic, jak i Standard przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wybierz szablon, który będzie odpowiedzią na Twoje zapotrzebowania. Zaufaj naszym specjalistom i zamów wybrany szablon w sklepie GrowCommerce. W razie pojawienia się jakichkolwiek komplikacji po instalacji możesz skontaktować się z nami. Udzielimy instrukcji drogą telefoniczną lub mailową, bądź poprzez dzielenie ekranu.